Màn hình máy tính – Model: GE-2382JXB
Liên hệ: 079 308 8699
Danh mục: Màn hình & Linh kiện máy tính, Màn hình LED 24 inches
Từ khóa: GE-2382JXB, màn hình máy tính
Mô tả
| Panel | 23.8 inch 16:9 | Interface | VGA+HDMI+DC |
| Panel Type | Flat, flameless, VA panel | Scan frequency | 100Hz |
| Resolution | 1920 x 1080 | Others | Low blue light, Flicker free |
| Brightness | 200cd/m2 | Tilt range | Front 5°, rear15° |
| Contrast ratio | 1000:1 | Control button | MENU, -, +, AUTO, Power |
| Display Color | 16.7M | Power | DC: 12V 2.5A |
| Viewing Angle | H: 178° V: 178° | Power consumption | working ≤ 30W, standby ≤1W |
| Response time | 5-8 ms | Box dimension | 590*115*383mm 0.026CBM |
| Kenstington lock | Yes | Accessories | 1* user’ manual, 1*HDMI cable, 1*adapter |
| Vesa Wall Mount | 75*75mm | Qty/per container | 1000 units/20GP, 2000 units/40GP,2450 units/40HQ |