Màn hình máy tính – Model: GE-238F100
Liên hệ: 079 308 8699
Mô tả
| Size | 23.8 | |
| Model name | GE-238F100 | |
| Panel model | AUO/CSOT | |
| Interface | VGA+HDMI+Audio in+DC | |
| Panel grade | A grade | |
Panel |
Active Area | 527.04(W) ×296.46(H) mm |
| Panel type | VA | |
| Viewing angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) | |
| Resolution | 1920*1080 | |
| Reflash rate(Typ.) | 100Hz is workable only
with HDMI cable |
| Dot pitch | 0.0915×0.2745 mm | |
| Display color | 16.7M | |
| Brightness(Max.) | 250cd/m2 | |
| Response time(Typ.) | 14ms | |
| Contrast (Typ.) | 4000:1 | |
| Color gumt (Typ.) | 65% NTSC | |
AD Board |
Model | V.MS13C |
| Main chip | RTD2513BA | |
| Audio Power | Yes | |
| G-sync | Yes | |
| Free-sync | Yes | |
| OD | Yes | |
Power |
Type | External adapter |
| Voltage | 12V/3A | |
| Consumption | 26W | |
| Stand-by | 0.5W | |
Institution |
VESA wall mount | 100*100mm |
| Tilt | -5∘~ 15∘ | |
| Unit (W xD x H) mm | 539.99*161.16*398.33m | |
| Packed (W xD x H) | 605*106*387mm | |
| Net Weight (KG) | 2.71KG±0.5KG | |
| Gross Weight (KG) | 3.88KG±0.5KG | |
| HDMI cable | Yes*1 | |
| Adaptor | Yes*12V3A * 1 | |
Feature |
1. quick disassembly base; | |
| 2.filter blue light; | ||
| 3.0.5w;extra low consumption on stanby mode, 0.5w; | ||
| 5. 100Hz. | ||